Kategorie

Zgrzewarka HAWO hm 300 BMS Zgrzewarka impulsowa, szczękowa

Zgrzewarka HAWO hm 300 BMS  Zgrzewarka impulsowa, szczękowa 

Zgrzewarka przemysłowa / medyczna - zgrzewarka impulsowa
Zgrzewarki impulsowe hm 300/500 BMS zgrzewa każdy rodzaj termoplastycznej folii z tworzywa sztucznego (a także materiałów kompostowalnych i biodegradowalnych) 
Zgrzewarki HAWO

Więcej szczegółów

Zgrzewarki szczękowe HAWO

3 850,00 zł

Zgrzewarka HAWO hm 300 BMS Zgrzewarka impulsowa, szczękowa
Cena:3850zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Zgrzewarka HAWO hm 300 BMS  Zgrzewarka impulsowa, szczękowa

długość zgrzewu (uszczelnienia) i cięcia  300 mm

Zgrzewarka medyczna - zgrzewarka HAWO hm 300 /500. Wysokiej jakości zgrzewarka stołowa z funkcjami frezu i magnesu podtrzymującego. Dostępne w szerokościach uszczelnień/zgrzewu 300mm i 500mm. Idealne do uszczelniania średnich i dużych objętości (narzędzi instrumentów chirurgicznych)

Zgrzewarki impulsowe hpl 300/500 BMS uszczelniają - zgrzewają każdy rodzaj termoplastycznej folii z tworzywa sztucznego (a także materiałów kompostowalnych i biodegradowalnych) oraz folii z laminatu aluminiowego. Czas uszczelnienia i chłodzenia można ustawić osobno. Dzięki zintegrowanemu urządzeniu tnącemu długość folii można łatwo dostosować do pakowanego przedmiotu. Dozownik szpuli jest opcjonalnie dostępny dla różnych szerokości folii.

Dzięki procesowi impulsowemu urządzenie jest bardzo opłacalne, ponieważ pobiera energię tylko wtedy, gdy jest używane (hawo GreenTek). Szew uszczelniający zgrzewający o szerokości 3 mm (0,12 cala), stały nacisk docisku dzięki zintegrowanemu magnesowi blokującemu i równomierny rozkład temperatury na dolnych listwach zgrzewających zapewniają szybki i niezawodny proces uszczelniania.

Obsługa Zgrzewarki impulsowej hpl 300 i 500 BMS jest prosta i odbywa się ręcznie poprzez zamknięcie listwy zgrzewającej. Po rozpoczęciu procesu zgrzewania pręt jest utrzymywany zamknięty przez magnes. Po zakończeniu procesu zamykania pasek otworzy się automatycznie. Uszczelniacze są dostępne z prętami o szerokości 30 i 50 cm.

Przykłady zastosowania zgrzewarki HAWO:
Pakowanie części zamiennych we wszystkich gałęziach przemysłu, produkty przemysłowe, wymagania biurowe, żywność, farmaceutyki, środki fotostatyczne, opakowania transportowe do produktów medycznych, produkty laboratoryjne, produkty komercyjne w sektorze hurtowym lub detalicznym, supermarkety (np. Kontuar rybny), żywienie zwierząt, tekstylia .

 Uchwyt na rolkę (urządzenie odwijające)  i taca do przechowywania -  są sprzedawane oddzielnie.

Posiadamy w naszej ofercie, wszystkie akcesoria i części do zgrzewarek i pakowarek niemieckiej firmy Hawo, jeżeli ich nie widzisz zadaj pytanie!

Zgrzewarki szczękowe (impulsowe)

Zgrzewarki szczękowe są uniwersalnym urządzeniem do zamykania opakowań sterylizacyjnychProces zgrzewania odbywa się wyłącznie w momencie zamknięcia szczęk, dlatego zgrzewarki szczękowe nie potrzebują dodatkowego czasu na nagrzanie. Wbudowany dystrybutor rękawów z obcinarką ułatwia znacząco obsługę urządzenia bez dodatkowych kosztów. Zgrzewarki szczękowe posiadają pewne ograniczenia. Długość szczęk zgrzewarki ogranicza szerokość zgrzewanych opakowań. Zgrzewarki nie nadają się do pracy ciągłej tzn. między kolejnymi zgrzewami musi zostać zachowana kilkusekundowa przerwa

Zgrzewarki rotacyjne (rolkowe)

Zgrzewarki rotacyjne są przeznaczone do zgrzewania opakowań sterylizacyjnych. W przeciwieństwie do zgrzewarek szczękowych nie ograniczają szerokości zgrzewanego opakowania. Cechują się dużą wydajnością i trwałością przy dużo niższym zużyciu energii elektrycznej. Zapewniają stałe monitorowanie kluczowych parametrów procesu zgrzewania, takich jak prędkość i temperatura zgrzewania oraz siła nacisku rolki, gwarantując stałą jakość zgrzewu. W celu ułatwienia pracy ze zgrzewarkami rotacyjnymi zaleca się stosowanie obcinarek z dystrybutorem rękawów

Zgrzewarki HAWO

Polecamy niezawodne zgrzewarki medyczne - zgrzewarki do narzedzi chirurgicznych niemieckiej firmy HAWO

posiadamy w naszej  ofercie wszystkie modele zgrzewarek medycznych HAWO, dedykowane części zapasowe, eksploatacyjne i dodatkowych akcesoriów do zgrzewarek medycznych HAWO,

Gwarancja 12mc-y.

Czas dostawy ok. 14 dni.

Oferta cenowa może ulec zmianie na podstawie bieżącego kursu Euro.

Zgrzewarki HAWO inne modele -zgrzewarek  medycznych i chirurgicznych  - jeżeli nie widzisz produktu, wyślij zapytanie!

................................................................................................................................................................

TMC POLSKA – MEDICAL STORE – jesteśmy importerem i dystrybutorem zgrzewarek medycznych i przemysłowych oraz pakowarek niemieckiej firmy HAWO. Oferujemy szeroki wybór zgrzewarek impulsowych/szczękowych oraz zgrzewarek rolkowych/rotacyjnych, jak również wszelkiego akcesoriów i części zamiennych. Nasz asortyment i sprzęt medyczny dedykowany jest, zarówno dla szpitali, gabinetów lekarskich czy stomatologicznych, centralnych sterylizatornii, jak również dla przemysłu, hotelarstwa i branży gastronomicznej. 

HAWO HM 300

ZGRZEWARKA HAWO HM 300 I 500 BMS ZGRZEWARKA IMPULSOWA

HAWO HD 300

ZGRZEWARKA HAWO HD 470 MS 8

Zgrzewarka HAWO

ZGRZEWARKA AUTOMATYCZNA HAWO HM 8000 AS/AS-V - SEALCUT - FULLY AUTOMATIC

HAWO HM 300

ZGRZEWARKA HAWO HM 300 I 500 BMS ZGRZEWARKA IMPULSOWA

HAWO Zgrzewarka

Zgrzewarka HAWO

Zgrzewarka Medyczna HAWO

ZGRZEWARKA ROTACYJNA ROLKOWA HAWO Z DRUKARKĄ HM 800 DC /HM 850 DC-V

Zgrzewarka chirurgiczna HAWO

ZGRZEWARKA HAWO HM 780 DC

Zgrzewarka Hawo

ZGRZEWARKA ROTACYJNA HAWO HD 650 D/DE -ZGRZEWARKA GABINETOWA

Zgrzewarka meyczna zgrzewarka chirurgiczna

Zgrzewarka chirurgiczna HAWO

ZGRZEWARKA HAWO HM 3010/3020 DC-V

Zgrzewarki HAWO

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

 

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >