Kategorie

HIFU 3D - urządzenie do liftingu ciała

HIFU 3D - urządzenie do liftingu ciała
Cena:0zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Specyfikacja urządzenia

Moc urządzenia – 800W
Głębokość kartridży – 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 8mm, 13mm
Wydajność urządzenia – 0.1J-2.0J
Długość linii – 5mm-25mm
Szerokość linii – 1mm-10mm
Wydajność kartridża – 10000 lini
Temperatura ciepła – 40-60 stopni
Napięcie – 110V-240V, 50/60Hz

HIFU to tzw. lifting bez użycia skalpela. Technologia, która za pomoca ultradżwięków wywołuje zapalenie na danej głębokości skóry. Dzięki tej niechirurgicznej metodzie zabiegowej nie naruszamy zewnętrznej wartwy skóry, lecz powodujemy uszkodzenie tkanek wyłącznie od wewnątrz.Najnowsze HIFU to gwarancja wykorzystania aż trzech różnych funkcji, zapewniających znakomity efekt.

Urzadzenie do liftingu twarzy i ciała HIFU 3D  to najnowsza, a zarazem najbardziej zaawansowana  technologia, która w zupełnie nieinwazyjnej formie działa jak skalpel, przynosząc satysfakcjonujące efekty, nawet najbardziej wymagającym Klientom gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetologii w kwestiach odmładzania. Technologia HIFU od początku swojego istnienia wzbudza wiele pozytywnych emocji. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, bardzo efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Jednak nawet to co jest bardzo dobre, nacechowane wysoką jakością, można udoskonalić.

Spektakularne działania HIFU, którego efekty widoczne są na zewnątrz, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej działając aż do powięzi mięśniowej czyli do warstway SMAS skóry. Wynikiem wywołania zapalenia pod skórą jest natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, wraz z ich stymulacją, dzięki temu skóra staje się uelastyczniona oraz gotowa do ukształtowania jej w naturalny i bezpieczny sposób. Jest to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.

HIIFU 3D znany jest jako zabieg o niezwykłej dokładności. Działając wyłącznie na wybrane głębokości skóry, nie uszkadzając pozostałych tkanek, które znajdują się wokół pola jego działania. Wysoko skoncentrowane ultradźwięki docierają do warstw SMAS i kompleksowo działają na problemy  związane ze starzeniem się skóry, takie jak np. brak elastyczności, zwiotczenie. Dokładne ustawienie głębokości w postaci 4,5mm pozwala nam na działanie do powięzi mięśniowej co pozwala nam w najlepszy sposób uzyskać efekt wymodelowania i zagęszczenia. Wykorzystując wiązki ultradźwięków na głębokość 3mm mają wpływ na włókna kolagenowe, co umożliwia ich rekonstrukcję, a tym samym zwiększa  sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji kartridży, w które zostało wyposażone HIFU 3D SUPREME, możemy nie tylko zagęścić i wygładzić skórę ale także skutecznie wymodelować sylwetkę jak i poszczególne partię ciała. W czasie zabiegu fala ultradźwiękowa kumulowana jest na ściśle określonej głębokości wykonując na polu zabiegowym aż do 11 linii, nie uszkadzając przy tym naskórka, ani tkanek sąsiadujących.

Obszary zabiegowe 3D

Twarz i szyja – jedno przyłożenie głowicy to obszar zabiegowy o długość 25mm oraz szerokość od 1mm do 10 mm. Głębokość jaką stosujemy przy zabiegu na twarz to 1,5mm, 3mm oraz 4,5mm

Ciało – Obszar jednego przyłożenia głowicy ma długość 25mm oraz szerokość od 1mm do 20 mm, działając na głębokość 8mm i 13mm. Osoba wykonująca zabieg dostosowuje parametry, zgodnie z problemem pacjenta. Szerokość jednego przyłożenia kartridża jest większa niż przy zabiegu na twarz, co sprawia, że efekt przyniesie znacznie więcej korzyści.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu, jednak do pełnej przebudowy skóry potrzebujemy od 2-3 miesięcy. Utrzymają się one od 18 do 24 miesięcy, sprawiając, że skóra będzie świeża i wyraźnie młodsza.

Czas wykonania zabiegu jest krótki i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć.

HIFU 3D to innowacyjny system tworzący aż 11 linii przy jednym przyłożeniu

Dzięki innowacyjnej konstrukcji kartridży, w które zostało wyposażone HIFU 3D SUPREME, możemy nie tylko zagęścić i wygładzić skórę ale także skutecznie wymodelować sylwetkę jak i poszczególne partię ciała. W czasie zabiegu fala ultradźwięków kumulowana jest na ściśle określonej głębokości wykonując na polu zabiegowym aż do 11 linii, nie uszkadzając przy tym naskórka, ani tkanek sąsiadujących.

Gwarancja 12 mc-y.

Czas oczekiwania na dostawę ok 14 dni.

    Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
    Taniej nawet o 60%!
    Sprawdź promocje >> >