Kategorie

Rolki 1100x395mm (przenośnik taśmowo - rolkowy) do przenoszenia pacjenta

Rolki 1100x395mm (przenośnik taśmowo - rolkowy) do przenoszenia pacjenta

1 200,00 zł

Rolki 1100x395mm (przenośnik taśmowo - rolkowy) do przenoszenia pacjenta
Cena:1200zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Rolki (mata, ślizgi, transporter, przenośnik taśmowo - rolkowy, rolkowo-tasmowy płaski) przeznaczone są do transportu przesuwania / przenoszenia pacjenta z łóżka na łóżko w pozycji leżącej, co znacznie obniża wysiłek fizyczny osoby transportującej pacjenta, a także poprawia komfort zarówno pacjenta jak i pomocnika.

wymiary: 1100x395mm

Udźwig 130 kg
 

Rolki (mata ślizgowa, ślizgi, transporter, przenośnik taśmowo - rolkowy, rolkowo-tasmowy płaski, Pat Slide, patslide) przeznaczone są do transportu pacjenta z łóżka na łóżko, przenoszenie pacjena łóżko łóżko, ze stołu operacyjnego na łóżko itp. w pozycji leżącej, co znacznie obniża wysiłek fizyczny osoby transportującej pacjenta, a także poprawia komfort zarówno pacjenta jak i pomocnika.

Przenośnik taśmowo – rolkowy wykorzystywany jest na oddziałach i służy do przenoszenia pacjenta po zabiegach oraz zapewnia niezbędną ochronę pacjenta przed urazami w trakcie przemieszczania.

Sprzęt pomocniczy, ułatwiający przenoszenie / transfer pacjentów również bezwładnych 

 

Rolki (mata) wykonane są z wysokiej jakości duraluminiowej ramy, wyśielone materiałem imitującym skórę. Materiał ten jest odporny na zniszczenia i dezynfekcję.

 

Maksymalny czas realizacji wynosi 21 dni.

 

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >