Kategorie

Folia poślizgowa PEM Disposable Sliding Foil. PM-060.60-100 - sama folia

Folia poślizgowa PEM Disposable Sliding Foil. PM-060.60-100 - sama folia
Folia ta jest używana w klinikach i szpitalach do zmian pozycji pacjenta i jego transferu w pozycji leżącej.
Proste i uniwersalne rozwiązanie wspomagające pracę opiekuna osób niesprawnych ruchowo

Więcej szczegółów

folia do transferu pacjentów

545,00 zł

Folia poślizgowa PEM Disposable Sliding Foil. PM-060.60-100 - sama folia
Cena:545zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Folia poślizgowa PEM Disposable Sliding Foil. PM-060.60-100 - sama folia

Folia poślizgowa jest nowoczesną formą opieki nad pacjentem leżącym, niepełnosprawnym ruchowo lub starszym – szczególnie w szpitalach, domach opieki czy przez pielęgniarki pomagające w domach u pacjenta. Folia jest kompatybilna ze skórą, odporna na rozerwanie, wolna od lateksu i bezpieczna dla pacjenta. Specjalna kompozycja materiału zwiększa wysoki poślizg w codziennej pielęgnacji. Materiał jest bardzo wysokiej jakości produkowany przez niemiecką firmę Petermann i opatentowany. Maksymalne obciążenia 200 kg.

Folia ta jest używana w klinikach i szpitalach do zmian pozycji pacjenta i jego transferu w pozycji leżącej. Folia nie jest jednorazowa, folia jest przeznaczona dla jednego pacjenta i może być używana przez cały jego pobyt np. w szpitalu. Produkt zapewnia ogromny komfort pracy dla opiekunów i  wygodę dla pacjentów. W większości przypadków folia zmniejsza potencjalne zagrożenia w czasie przemieszczania pacjentów i spełnia wymagania przepisów BHP.

Przy użytkowaniu folii należy zużyć 140 cm jej długości dla jednego pacjenta. Jest to długość sugerowana przez Producenta i optymalna dla wygody jej użycia.

Folia poślizgowa bardzo często jest używana w połączeniu z DESKĄ do transferu VISION  jako kompatybilny zestaw do pracy w szpitalu czy klinice. Możliwe jest kupienie specjalnego zestawu tych dwóch produktów w którego skład wchodzi :Deska Vision o wymiarach 150×60 cm, składana oraz rolka folii ( 100 m długości i 60 cm szerokości).

Uwaga – gwarancja producenta 3 lata.

Film instruktażowy -  https://www.youtube.com/watch?v=SOQdkLdU6nU

PARAMETRY TECHNICZNE
modelopismaksymalne obciążenie
PM-060.65-100folia przesuwna pakowana w karton z nożykiem do cięcia folii (szerokość 60 cm, długość rolki 100 m)200 kg
PM-060.75-100folia przesuwna pakowana w karton z nożykiem do cięcia folii (szerokość 70 cm, długość rolki 100 m) -595 zł BRUTTO200 kg 
PM-060.10uchwyt montowany do ściany wraz z zestawem do montażu na folię przesuwną  - 1200 zł BRUTTO

Transport Pacjenta Vision

FOLIA POŚLIZGOWA PEM DISPOSABLE SLIDING FOIL

Proste i uniwersalne rozwiązanie wspomagające pracę opiekuna osób niesprawnych ruchowo. Wykonana ze specjalnego, opatentowanego materiału wysokiej jakości folia poślizgowa ułatwia, dzięki swoim szczególnym właściwościom, sprawne przemieszczanie pacjenta leżącego i / lub niepełnosprawnego na łóżku oraz zmianę pozycji jego ciała, nawet w przypadku dużej masy (obciążenie maksymalne folii to 200 kg).

Jak stosuje się folię poślizgową

Folię rozkłada się na łóżku, bezpośrednio pod ciałem pacjenta, dzięki czemu sprawnie i bezpiecznie można go „ślizgiem” w razie potrzeby przesuwać w pozycji leżącej. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że transfer chorego jest komfortowy dla niego samego oraz bezpieczny dla opiekuna, który nie musi wkładać w tę czynność wiele wysiłku i przeciążać swojego kręgosłupa. Folia poślizgowa jest całkowicie „kompatybilna” z ludzką skórą i przyjazna dla niej, bo wolna od potencjalnych alergenów (jak np. lateks). Zapewnia dobry ślizg przy przemieszczaniu pacjenta i łatwo ją spod niego wysunąć, gdy nie jest już potrzebna, ponieważ jest odporna na rozerwanie. Folia jest wielorazowego użytku, jednak powinna być przeznaczona dla jednego pacjenta. Produkt dostępny jest w rolkach.

Kto powinien zaopatrzyć się w taką folię

  • Szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, domy opieki etc., w których przebywają osoby starsze i / lub niesprawne ruchowo, wymagające całodobowej opieki.
  • Pielęgniarze i pielęgniarki zajmujące się leżącymi pacjentami w domu.
  • Osoby, które mają pod stałą opieką w domu swoich niepełnosprawnych bliskich.

Przy użytkowaniu folii należy zużyć 140 cm jej długości dla jednego pacjenta. Jest to długość sugerowana przez Producenta i optymalna dla wygody jej użycia. Folia poślizgowa bardzo często jest używana w połączeniu z DESKĄ do transferu VISION jako kompatybilny zestaw do pracy w szpitalu czy klinice. Możliwe jest kupienie specjalnego zestawu tych dwóch produktów w którego skład wchodzi :Deska Vision o wymiarach 150x60 cm, składana oraz rolka folii ( 100 m długości i 60 cm szerokości).

Uwaga – gwarancja producenta 3 lata. 

czas dostawy: jeżeli  produkt jest w magazynie 4-7 dni

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >