Kategorie

Otwarta mata poślizgowa 175 x 60 cm Caremaster Alpha® Open Sliding Mat Caremaster - PM-2095

Otwarta mata poślizgowa 175 x 60 cm Caremaster Alpha® Open Sliding Mat Caremaster - PM-20957
Mata poślizgowa do transferu
Mata poślizgowa Caremaster służy do przemieszczania pacjenta na łóżku, leżance czy noszach

Więcej szczegółów

Mata poślizgowa do transferu

855,00 zł

Otwarta mata poślizgowa 175 x 60 cm Caremaster Alpha® Open Sliding Mat Caremaster - PM-2095
Cena:855zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Otwarta mata poślizgowa 175 x 60 cm Caremaster Alpha® Open Sliding Mat Caremaster - PM-2095. Mata poślizgowa do transferu

Mata poślizgowa Caremaster służy do przemieszczania pacjenta na łóżku, leżance czy noszach. Dzięki macie możemy w bezpieczny sposób dla opiekuna i jego ciała przesunąć pacjenta leżącego w dowolne miejsce na łóżku, bez konieczności użycia siły i narażenia kręgosłupa, czy rąk na wyrządzenie sobie krzywdy. Dzięki temu pacjent zostanie przesunięty w odpowiednie miejsce na łóżku w sposób komfortowy dla niego samego.  Sprawdza się to szczególnie w sytuacjach gdy pacjent zsuwa się na łóżku w dół lub ma problem z wygodnym ułożeniem się w odpowiednim miejscu łóżka.
Mata wyposażona jest w specjalnie opatentowany materiał poślizgowy oraz w trzy wyjątkowo mocne uchwyty, dzięki którym możliwe jest łatwe przesuwanie pacjenta za pomocą dwóch rąk opiekuna, lub dwóch opiekunów w przypadku osób bardzo ciężkich. Maksymalne obciążenie maty 200 kg. Możliwość prania w 90 stopniach Celsjusza. Nie zajmuje wiele miejsca, może być powieszona przy każdym łóżku pacjenta.

Mata CAREMASTER stanowi nowoczesną metodę opieki nad pacjentem niepełnosprawnym ruchowo, starszym lub niesamodzielnym

Film instruktażowy -  https://www.youtube.com/watch?v=SOQdkLdU6nU

PARAMETRY TECHNICZNE
PM-2097PM-2095
rozmiar185 x 70 cm175 x 60 cm
maksymalne obciążenie200 kg200 kg

MATA POŚLIZGOWA CAREMASTER

Niezbędna pomoc przy sprawnym przemieszczaniu oraz zmianie pozycji chorego na łóżku. Mata poślizgowa pomaga osobie opiekującej się leżącym pacjentem w zmienianiu jego pozycji i / lub miejsca na łóżku w sposób łatwy, komfortowy i bezpieczny - dla chorego i opiekuna. To pomoc niezbędna m.in. przy wykonywaniu codziennych czynności higienicznych przy pacjencie, przebieraniu go czy np. zmianie pościeli.

Jak używa się maty poślizgowej

Cechujący się dużym poślizgiem materiał, z którego zrobiona jest mata, oraz trzy ergonomiczne i mocne uchwyty umożliwiają sprawne przesuwanie jej po łóżku, leżance czy noszach razem z leżącym na niej pacjentem (nawet takim, którego masa ciała sięga 200 kg). Dzięki tego typu usprawnieniu kręgosłup opiekuna nie jest narażony na przeciążenia, a pacjent na dyskomfort związany z dotykaniem go w „problemowych” miejscach. Mata poślizgowa jest wielokrotnego użytku - można ją bezpiecznie prać w temperaturze 90˚C. Zajmuje niewiele miejsca – najwygodniej wieszać ją na ścianie tuż przy łóżku chorego, aby w każdej chwili była pod ręką.

Komu jest potrzebna taka mata

Mata poślizgowa to niezbędne, nowoczesne narzędzie pracy dla wszystkich, którzy opiekują się osobami niepełnosprawnymi, starszymi lub np. czasowo niesamodzielnymi ruchowo. Zalecana jest zarówno profesjonalistom – do użytku w szpitalach czy ośrodkach terapeutycznych, jak i tym, którzy całodobowo zajmują się swoimi bliskimi w domu. Jest szczególnie potrzebna w przypadku pacjentów leżących, o dużej lub bardzo dużej masie ciała, a także tych chorych, którym ból lub dyskomfort sprawia „ręczne” przesuwanie ich na łóżku,
Uwaga – gwarancja producenta 3 lata. 

czas dostawy: jeżeli  produkt jest w magazynie 4-7 dni

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >