Kategorie

Pas do transferu pacjentów Alpha® Holding Belt - PM-6013, PM-6014, PM-6015

Pas do transferu pacjentów Alpha® Holding Belt - PM-6013, PM-6014, PM-6015
Pas do transferu pacjentów
Pas pozwala na optymalne użycie siły, zachowanie zdrowej i bezpiecznej dla kręgosłupa postawy przy podnoszeniu chorego z pozycji leżącej lub siedzącej 

Więcej szczegółów

pas do transferu pacjentów

619,00 zł

Pas do transferu pacjentów Alpha® Holding Belt - PM-6013, PM-6014, PM-6015
Cena:619zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

Pas do transferu pacjentów Alpha® Holding Belt - PM-6013, PM-6014, PM-6015

Pas do transferu pacjentów pozwala na optymalne użycie siły, zachowanie zdrowej i bezpiecznej dla kręgosłupa postawy przy podnoszeniu chorego z pozycji leżącej lub siedzącej do stojącej, a następnie jego przemieszczaniu w inne miejsce. Pas trzymający jest wykonany z wyściełanego materiału nylonu o właściwościach antypoślizgowych wewnątrz. Jest on umieszczony wokół tali pacjenta lub opiekuna i zamykany klamrą.

Pas do transferu pacjentów posiada wiele uchwytów, dzięki którym opiekun może kontrolować przepływ ruchu, na przykład podczas przenoszenia pacjenta na krzesło lub podczas pomocy w procesie wstawania. Pas do transferu pacjentów jest również niezawodną pomocą w chodzeniu, szczególnie dla osób chodzących niepewnie, uczących się chodzić na nowo, zataczających się na boki. Pas umocowany na pacjencie lub opiekunie pozawala kontrolować niepewny chód.  Maksymalne obciążenie 200 kg.

Film instruktażowy -  https://www.youtube.com/watch?v=SOQdkLdU6nU

PARAMETRY TECHNICZNE
modelrozmiarmaksymalne obciążenie
PM-6013S (60×110 cm)200 kg
PM-6014M (72×140 cm)200 kg
PM-6015L (100×160 cm)200 kg

PAS DO TRANSFERU PACJENTÓW ALPHA HOLDING BELT

W trosce o kręgosłup opiekuna i bezpieczeństwo pacjenta… Pas do transferu pacjenta jest niezawodną pomocą przy podnoszeniu i przemieszczaniu osoby niepełnosprawnej, a także w trakcie asekurowania osób o niepewnym chodzie. Dzięki swojej konstrukcji pozwala on na optymalne użycie siły i rozłożenie ciężaru (maksymalnie 200 kg) oraz zabezpiecza kręgosłup opiekuna przed nadwyrężeniem, a samego pacjenta przed upadkiem.

Jak stosować pas do transferu i asekuracji pacjenta

Wykonany z antypoślizgowego materiału pas trzymający mocuje się w talii opiekuna i / lub jego niesprawnego podopiecznego i zabezpiecza zapięcie odpowiednią klamrą. Dzięki wielu uchwytom, w które wyposażony jest pas, łatwo kontrolować sytuację. Z uchwytów korzysta zarówno pacjent, przytrzymując się pasa opiekuna, jak i opiekun, podtrzymując pacjenta dzięki uchwytom przy jego pasie. Proces podnoszenia, wstawania, przesadzania, a także kontrolowania niesprawnego chodu pacjenta jest znacznie uproszczony.

W jakich przypadkach taki pas przydaje się najbardziej

  • Przy podnoszeniu chorego z pozycji leżącej do siedzącej i / lub stojącej.
  • W trakcie przesadzania niesprawnego ruchowo pacjenta, np. z łóżka na wózek.
  • Jako asekuracja, podczas nauki chodzenia, w terapiach pourazowych.
  • Dla kontroli i bezpieczeństwa - w przypadku chwiejnego chodu, zataczających się pacjentów etc.


Uwaga – gwarancja producenta 3 lata. 

czas dostawy: jeżeli  produkt jest w magazynie 4-7 dni

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >