









Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Kategorie
Indeks: 2260
SL730 LM LED - Lampa zabiegowa - mobilna DARAY
lampa zabiegowa
Gwarancja lampa zabiegowa 3 lata
SL730 LM LED - Lampa zabiegowa - mobilna DARAY
SL730 LM LED - Lampa zabiegowa - mobilna DARAY
lampa zabiegowa
Gwarancja lampa zabiegowa 3 lata
Dostępny wyłącznie NOWY model lamp, zabiegowo- operacyjnych SL 740 -Premiera 2020!!!
DARAY SL 740 LED - LAMPA ŚCIENNA - LAMPA SUFITOWA- LAMPA MOBILNA- BEZCIENIOWA DO DROBNYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH
Model SL730 jest nieocenionym i opłacalnym narzędziem. Został specjalnie zaprojektowany do drobnych zabiegów w znieczuleniu miejscowym w ośrodkach zdrowia, gabinetach lekarskich i oddziałach ambulatoryjnych.
Idealny do drobnych operacji, szczękowo-twarzowych, położniczych, diagnostyki i ginekologii. Nadaje się także do użytku w oddziałach ratunkowych i oddziałach intensywnej terapii.
Światło jest zaprojektowane tak, aby zapewniać spójne, dokładne światło tam, gdzie jest to potrzebne, a także świetna redukcja cieni i dokładne odwzorowanie kolorów.
Charakterystyka:
Zastosowanie wielu diod LED zapewnia wysoką, a nawet jasną intensywność w całym obszarze widzenia, aby zmniejszyć zmęczenie oczu
Zwięzły i niewymienny 5-przyciskowy system sterowania na panelu lighthead
Zbalansowane ramiona do regulacji jednym dotykiem i szerokim zakresie ruchu.
Idealna do drobnych zabiegów chirurgicznych i ginekologicznych
Zdejmowany, Autoklawowalny uchwyt
Zmienność natężenia światła
Temperatura barwowa regulowana od 3.600K - 5.500K (3 stopnie)
Koszty nawet o 75% mniej niż halogen
50 000 godzin pracy ze źródłem światła LED
Nie ma więcej żarówek do zmiany - redukuje ilość odpadów o 95% w ciągu całego życia
System ramion metalowych, wytrzymały i może być w całości poddany recyklingowi
Brak halogenów, rtęci, kadmu, ołowiu lub CFC. Brak chemikaliów szkodliwych dla środowiska.
Parametry techniczne:
Temperatura barwowa koloru (zmienna) 3.600 - 5.500k
Wskaźnik oddawania barw (CRI)> 93
Jasność światła @ 1,0 m 125 000 Lux
Intensywność światła @ 0,75 m 175 000 Lux
Średnica pola świetlnego (d50) 100-250mm
Głębokość Oświetlenia 800mm
Zakres regulacji intensywności światła 10% - 100%
Promieniowana energia UV o długości fali mniejszej niż 400 nm (w / m2): <0,002
Moc wejściowa: 220V 50Hz
Moc 70W
Moc LED: 1W x 20
Żywotność LED'ów: 50 000 godzin
Gwarancja: 36mc-y
Wyposażenie opcjonalne:
Dodatkowa rękojeść sterylizowalna
Zasilanie bateryjne ( dla wersji sufitowych)
Towar na zamówienie.
Czas oczekiwania ok 7 dni roboczych.
W ofercie lampy operacyjne - zabiegowe DARAY - jeżeli nie widzisz modelu zadaj pytanie!
5060500942137 | S740LC | DARAY S740 Ceiling Mounted LED Minor Surgical Light |
5060500942144 | S740LW | DARAY S740 Wall Mounted LED Minor Surgical Light |
5060500942151 | S740LM | DARAY S740 Mobile LED Minor Surgical Light |
5060500942168 | S780LC | DARAY S780 Ceiling Mounted Operating Theatre Light - 160,000 Lux |
5060500942175 | S780LW | DARAY S780 Wall Mounted Operating Theatre Light - 160,000 Lux |
5060500942182 | S780LM | DARAY S780 Mobile Operating Theatre Light - 160,000 Lux |
5060500942199 | S780/780LC | DARAY S780/780 Ceiling Mounted Operating Theatre Light (Dual Head) - 160,000 Lux/160,000 Lux |
S7 Series accessories | ||
S7CTRL | S7 wireless touchscreen controller for wall/surgeons panel - for S780 model (one per head) |
Lampy medyczne stanowią część wyposażenia gabinetu medycznego, dlatego tak ważne jest, aby był to sprzęt profesjonalny. Gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia LED jest wizytówką lekarza, dlatego warto zadbać aby sprzęt był jak najlepszej jakości. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia gabinetów jest właściwe oświetlenie LED, które powinno być wystarczająco jasne i posiadać dobre światło, nie zmieniającej swojej barwy. Wysoka jakości lampy medyczne LED w przystępnej cenie to lampy zabiegowe LED i lampy operacyjne LED, posiadające gwarancję oraz certyfikat i znak CE dopuszczający je do sprzedaży na terenie UE.
Najnowocześniejszym rozwiązaniem są lampy zabiegowe LED produkowane przez firmę DARAY UK, a w szczególności lampy diagnostyczne LED, lampy medyczne LED oraz lampy medyczne bezcieniowe. Lampy te maja zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, w diagnostyce medycznej oraz w praktyce weterynaryjnej.
Lampy medyczne Led DARAY UK, mające zastosowanie w specjalistycznych gabinetach zabiegowych i medycznych, zaopatrzone są w odpowiednie "żarówki" Led o określonej barwie i jasności, co pozwala na bardziej precyzyjne określenie zmian u badanego pacjenta. Lampy zabiegowe LED DARAY i lampy operacyjne są dostępne w różnych wersjach, co umożliwia lepsze dostosowanie lampy do wielkości gabinetu i wielkości sali operacyjnej. Lampy wyposażone są w giętkie ramię, umożliwiające precyzyjne skierowanie światła na badaną powierzchnię, a tym samym odpowiednie wykonanie zabiegu. Ponadto wszystkie elementy lamp zabiegowych i lamp operacyjnych wyprodukowane są w technologii umożliwiającej łatwe i dokładne ich mycie i dezynfekcję. Gwarantuje to nienaganną czystość i sterylność w gabinecie.
Wybór lamp zabiegowych i lamp operacyjnych LED DARAY jest uzasadniony nie tylko ze względów ekonomicznych i medycznych, ale również ze względu na zapewnienie niższych kosztów utrzymania gabinetu i sali operacyjnej oraz zapewnienie sterylnych warunków podczas zabiegów i operacji.
Zgodnie z dyrektywą unijną z końca roku 2018 nie można już produkować żarówek halogenowych. Wszystkie produkty na bazie tych żarówek są wycofywane z produkcji.
Brak cen przy niektórych produktach wynika z faktu, iż są one ustalane w oparciu o bieżący kurs Dolara bądź Euro. Aby poznać aktualną cenę danego produktu prosimy o kontakt ze sklepem.
Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Proffessional Medical Store, działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne.
Produkty z tej samej kategorii
Lampa operacyjna-zabiegowa DARAY SL180LM
Lampa mobilna lub podłogowa...
Lampa mobilna lub podłogowa...
DARAY LED SL470 Lampa mobilna...
DARAY SL 740 LED - lampa mobilna...
Lampa mobilna lub podłogowa...
Lampa mobilna zabiegowa DARAY X350LM
Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED SL430