Kategorie

Diatermia chirurgiczna w zabiegach ginekologicznych (labioplastyka)

Labioplastyka - diatermia chirurgiczna Surtron 120 FlashSurtron 160 HF Flash

Diatermia chirurgiczna SURTRON FLASH 120 - Aparat elektrochirurgiczny lancetron Surtron FLASH 120 - elektrokoagulatorDiatermia chirurgiczna SURTRON FLASH 160 HF - Aparat elektrochirurgiczny lancetron Surtron Flash 160 HF

Diatermie chirurgiczne polecane przez producenta LED SpA do blefaroplastyki (blefaroplastyka diatermia) oraz labioplastyki (labiopalstyka diatermia).

DIATERMIE CHIRURGICZNE

Diatermie są wykorzystywane w niemal każdej dziedzinie chirurgii. Zapewniają wyjątkową precyzję i komfort pracy, a jednocześnie pozwalają na bezpieczniejsze przeprowadzanie zabiegów i szybszą, łatwiejszą rekonwalescencję pacjenta. Ich zalety doskonale sprawdzają się również przy przeprowadzaniu zabiegów ginekologicznych, w tym takich z zakresu ginekologii estetycznej.

LABIOPLASTYKA - DIATERMIA

Jedną z popularniejszych procedur w tej dziedzinie jest labioplastyka. To zabieg polegający na korekcie warg sromowych. Może dotyczyć zarówno warg sromowych większych, jak i mniejszych. Wykonuje się go różnymi metodami, jednak w ostatnich latach na popularności zyskują te elektrochirurgiczne. Diatermia zapewnia precyzję przy korekcie tkanek i umożliwia bezkrwawe cięcie. Zabiegi wykonywane z jej użyciem skutkują powstawaniem znacznie mniejszych blizn, które szybciej się goją. Dzięki temu pacjentka może szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

ZABIEGIGI LABIOPLASTYKI - DIATERMIE CHIRURGICZNE

Zabiegi labioplastyki przeprowadza się przede wszystkim w celu poprawy jakości życia intymnego oraz codziennego funkcjonowania pacjentki. To sposób na wyzbycie się kompleksów i rozmaitych problemów, które mogą się wiązać z nietypowym kształtem warg sromowych. W tym przypadku precyzja ma ogromne znaczenie, dlatego tak dobrze sprawdzają się diatermie chirurgiczne. Dzięki wykorzystaniu elektrod bipolarnych zabieg jest znacznie prostszy i mało inwazyjny. Pozwala to również na zmniejszenie dyskomfortu i bólu po zabiegu oraz przyspiesza rekonwalescencję.

Poza labioplastyką diatermie ułatwiają przeprowadzanie wielu innych zabiegów ginekologicznych – m.in. plastyki pochwy. To procedura przeznaczona dla pacjentek z poważnymi problemami wpływającymi na jakość pożycia intymnego, a nierzadko również stwarzającymi zagrożenie dla zdrowia. Ich precyzja okazuje się niezastąpiona również przy operacjach krocza koniecznych np. po porodzie, innym zabiegu ginekologicznym lub wypadku. Diatermia chirurgiczna ułatwia rekonstrukcję narządów rodnych kobiety, przywracając jej komfort i możliwość ponownego czerpania radości z kontaktów seksualnych.

SURTRON 160 - Labioplastyka - diatermia chirurgiczna 

                                                 Diatermia chirurgiczna Surtron 160 - Aparat elektrochirurgiczny lancetron 160- mono lub bipolarny - elektrokoagulator 

Diatermia chirurgiczna SURTRON 160 -   jako alternatywna opcja  do blefaroplastyki (blefaroplastyka diatermia) oraz labioplastyki (labiopalstyka diatermia). Polecane przez producenta LED SpA parametry dla aparatu elektrochirurgicznego SURTRON 160: 

  • labioplasty (correction of the labia).
    Cutting and Coagulation - Monopolar and bipolar.
    MONOPOLAR COAGULATION (FORCED or SOFT COAG 30-60 W)


  • eyelid correction
    Cutting and Coagulation - Monopolar and bipolar.
    BIPOLAR COAG with bipolar forceps (pęseta bipolarna 310-110-05 / pęseta bipolarna 310-140-10) (5-20 W)

Odpowiednio dobrana diatermia chirurgiczna wraz z akcesoriami pozwoli na przeprowadzanie wielu zabiegów ginekologicznych. Z urządzeń tego typu korzysta coraz więcej nowoczesnych gabinetów chcących zaoferować swoim pacjentkom najwyższy standard opieki. W naszej ofercie znajdziesz najlepszą na rynku aparaturę SURTRON oraz szeroki wybór dodatkowych narzędzi, w tym elektrod monopolarnych i bipolarnych dostosowanych do różnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej informacji na temat diatermii chirurgicznych Surtron, akcesoria do diatermii chirurgicznych, wybór, instrukcja obsługi SURTRON 80SURTRON 120SURTRON 160, SURTRON 50D i SURTRON 80D na naszym blogu:

TMC POLSKA – MEDICAL STORE – jesteśmy importerem i dystrybutorem diatermii chirurgicznych i ewakuatorów dymu włoskiej firmy LED SpA. Oferujemy szeroki wybór diatermii chirurgicznych i akcesoriów bipolarnych i monopolarnych włoskiej firmy Led Spa. Nasz asortyment medyczny i chirurgiczny to sprzęt dla szpitali, gabinetów stomatologicznych i weterynaryjnych, ortopedycznych, ginekologicznych i dermatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznej

.............................................................................................................................................................

Kontakt w sprawie produktów firmy LED SpA – SURTRON DIATERMIE CHIRURGICZNE – IMPORT, DYSTRYBUCJA 
Sklep internetowy: TMC POLSKA – SPRZĘT MEDYCZNY – SPRZĘT REHABILITACYJNY
PIOTR AMBROZIAK – tel: + 48 502-491-577
e-mail : sklep@tmcpolska.com.pl


Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych


Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >