Kategorie

Led SpA producent diatermii chirurgicznych - urządzeń elektrochirurgicznych - elektrokoagulacja - elektrogoagulator SURTRON®

LED SPA - elektrokogulacja - diatermie chirurgiczne

LED SpA - Urządzenia, aparaty do elektrochirurgii

LED SpA z Włoch, to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji elektronicznego sprzętu medycznego,  sprzętu elektrochirurgicznego (elektrochirurgia) oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Ich produkty są znane na całym świecie, a w szczególności: diatermie chirurgiczne, elektrokautery, kautery ich własnej marki SURTRON. W Polsce najbardziej popularne modele to: diatermia do elektrochirurgii, diatermie: SURTRON 50D, SURTRON 80DSURTRON 80, SURTRON 120 i SURTRON 160diatermia weterynaryjna VERGERY które stanowią prawie połowę sprzętu chirurgicznego w Polsce, używanego, zarówno na małych i dużych salach zabiegowych, jak i na blokach operacyjnych.

TMC POLSKA – MEDICAL STORE – jesteśmy importerem i dystrybutorem, sprzetu rehabitacyjngo, sprzętu medycznego – diatermii chirurgicznych i diaetrmii weterynaryjncyh oraz ewakuatorów dymu włoskiej firmy LED SpA. Oferujemy szeroki wybór diatermii chirurgicznych i akcesoriów bipolarnych i monopolarnych włoskiej firmy Led Spa. Nasz asortyment medyczny i chirurgiczny to sprzęt dla szpitali, gabinetów stomatologicznych i weterynaryjnych, ortopedycznych, ginekologicznych i dermatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznej

Cała działalność LED SpA prowadzona jest w jej laboratoriach rozmieszczonych na powierzchni 3500 metrów kwadratowych. Założona została przez Aldo Mauti w 1982r.  w Rzymie. Początkowo produkcja firmy LED SpA skupiała się głównie na tworzeniu sprzętu elektrochirurgicznego: diatermii chirurgicznych (kauterów do elektrokoagulacji), urządzeń do koagulacji  i sprzętu do fizjoterapii. Na początku firma LED SpA  zajmowała się dystrybucją sprzętu medycznego i akcesoriów elektrochirurgicznych jedynie na terenie Włoch. Obecnie firma LED SpA eksportuje swoje urządzenia medyczne do elektrochirurgii i rehabilitacji do ponad 100 krajów na całym świecie, posiadając pond 50% udziału w rynku sprzętu medycznego i elektrochirurgicznego w Europie.    

LED SPA - producent diatermii chirurgicznych - TMC POLSKA

LED SpA - Sprzęt elektrochirurgiczny

Obecnie produkowane urządzenia to:

sprzęt elektrochirurgiczny wysokiej częstotliwości – diatermie chirurgiczne Surtron (elektrokautery), w tym modele zdolne do dostarczania mocy wyjściowej od 50 W do 400 W do zastosowań, wykorzystujących metody monopolarne lub bipolarne wraz z bogatą ofertą akcesoriów do elektrochirurgii monopolarnych (elektrody monoplarne, elektrody bierne) i bipolarnych (pęsety bipolarne, nożyczki bipolarne, elektrody bipolarne) do diatermii chirurgicznych Surtron 50d, Surtron 80d , Surtron 80, Surtron 120, Surtron 160 i innych modeli kauterów chirurgicznych.  

sprzęt do elektrofizjoterapii medycznej, w tym generatory prądu niskiej i średniej częstotliwości, ultradźwięki, pulsujące pola magnetyczne, światło laserowe.  

sprzęt dla medycyny estetycznej, elektrostymulacyjnej, wykorzystujący podczas zabiegów ciśnienie drenujące, ultradźwięki elektrolipolityczne i lipoklastyczne.  

– sprzęt do kosmetologii, przeznaczony w szczególności do depilacji i estetycznego modelowania sylwetki.    

LED SpA - jakość urządzeń elektrochirurgicznych

Jakość sprzętu medycznego elektrochirurgicznego i rehabilitacyjnego.  

LED SpA posiada od 1998r. certyfikat zgodności z normami ISO 9001: 94 i UNI CEI EN 46001: 96 („Planowanie, produkcja i pomoc w zakresie sprzętu elektrochirurgicznego, fizjoterapii i estetyki medycznej”), a od 2003 roku jest wyposażona w UNI EN ISO 9001: 2000 i UNI CEI EN ISO 13485 (ex EN46001). System zarządzania certyfikatami jakości dla „Planowania, produkcji, sprzedaży i pomocy w zakresie elektrochirurgii, fizykoterapii, sprzętu do medycyny estetycznej oraz związanego z nim wyposażenia i wyposażenia do celów estetycznych”. W czerwcu 2006r. nastąpiło przejście normy EN ISO 13485 do wersji z 2003r. i zakresu zastosowania „Projektowanie, produkcja, handel i serwis posprzedażowy sprzętu i akcesoriów do elektrochirurgii, elektroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków, presoterapii, lasera terapeutycznego, terapii mikrofalowej, sprzętu do dostarczania gazu CO2, elektrostymulatorów, medycyny estetycznej i wyposażenie estetyczne ”. W lipcu 2013 r. nastąpiło przejście normy ISO 13485 do wersji z 2012r., a od lipca 2016r. zakres zastosowania to: „Projektowanie, produkcja i serwis posprzedażowy aktywnych wyrobów medycznych do elektrochirurgii i fizjoterapii i powiązane akcesoria również sterylne i nie, oraz sprzęt do użytku estetycznego”.

Procedury Systemu Zarządzania Jakością są stale stosowane na każdym etapie rozwoju produktu i są kontrolowane przez własne Biuro Jakości firmy LED SpA. Wszystkie urządzenia spełniają europejskie normy, dotyczące szczegółowych i ogólnych zasad bezpieczeństwa, dla każdego zastosowania. Wszystkie posiadają znak CE z aprobatą Jednostki Notyfikowanej IMQ S.p.A.  

Certyfikaty LED SPA - diatermie chirurgiczne

Diatermie chirurgiczne SURTRON  posiadają certyfikaty:

EN60601-1, EN60601-1-2, EN60601-2-2.

Więcej informacji na naszej stronie DIATERMIE CHIRURGICZNE.

Diatermia SURTRON

Więcej informacji na temat diatermii chirurgicznych Surtron, akcesoria do diatermii chirurgicznych, wybór, instrukcja obsługi SURTRON 80SURTRON 120SURTRON 160, SURTRON 50D i SURTRON 80D na naszym blogu:

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Kontakt w sprawie produktów firmy LED SpA  - DIATERMIE CHIRURGICZNE– IMPORT, DYSTRYBUCJA 
Sklep internetowy: TMC POLSKA – SPRZĘT MEDYCZNY – SPRZĘT REHABILITACYJNY
PIOTR AMBROZIAK – tel: + 48 502-491-577
e-mail : sklep@tmcpolska.com.pl

© 2021 WARSZAWA TMC POLSKA – SPRZĘT MEDYCZNY – SPRZĘT CHIRURGICZNY – SPRZĘT REHABILITACYJNY
Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >