Kategorie

Lampy stomatologiczne

Mamy: 8 produktów

Lampy stomatologiczne LED, lampy dentystyczne LED

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju bezcieniowym lampom stomatologicznym. W ofercie szeroki wybór lamp stomatologicznych- dentystycznych  bezcieniowych do gabinetów stomatologicznych i dentystycznych. Oferta zawiera wysokiej jakości lampy ze źródłem światła typu LED  z gatunku lamp czołowychlamp biurkowych LEDlamp przyściennych LEDlamp sufitowych LED oraz lamp mobilnych na statywie LED i lamp operacyjnych LED.

Wybierz kategorię:

Lampy stomatologiczne stanowią część wyposażenia gabinetu medycznego, dlatego tak ważne jest, aby był to sprzęt profesjonalny. Gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia LED jest wizytówką lekarza, dlatego warto zadbać aby sprzęt był jak najlepszej jakości. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia gabinetów jest właściwe oświetlenie LED, które powinno być wystarczająco jasne i posiadać dobre światło, nie zmieniającej swojej barwy. Wysoka jakości lampy medyczne dentystyczne LED w przystępnej cenie to lampy zabiegowe LED i lampy operacyjne LED, posiadające gwarancję oraz certyfikat i znak CE dopuszczający je do sprzedaży na terenie UE.

Najnowocześniejszym rozwiązaniem są lampy stomatologiczne zabiegowe LED produkowane przez firmę DARAY UK, a w szczególności lampy diagnostyczne  chirurgiczne LED, lampy medyczne stomatologiczne  LED oraz lampy medyczne bezcienioweLampy te maja zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, w diagnostyce medycznej oraz w praktyce weterynaryjnej.

Lampy stomatologiczne Led DARAY UK, mające zastosowanie w specjalistycznych gabinetach zabiegowych i medycznych, zaopatrzone są w odpowiednie "żarówki" Led o określonej barwie i jasności, co pozwala na bardziej precyzyjne określenie zmian u badanego pacjenta.  Lampy zabiegowe LED DARAY i lampy operacyjne są dostępne w różnych wersjach, co umożliwia lepsze dostosowanie lampy do wielkości gabinetu i wielkości sali operacyjnejLampy wyposażone są w giętkie ramię, umożliwiające precyzyjne skierowanie światła na badaną powierzchnię, a tym samym odpowiednie wykonanie zabiegu. Ponadto wszystkie elementy lamp zabiegowych i lamp operacyjnych wyprodukowane są w technologii umożliwiającej łatwe i dokładne ich mycie i dezynfekcję. Gwarantuje to nienaganną czystość i sterylność w gabinecie.

Wybór lamp zabiegowych i  lamp operacyjnych  LED DARAY jest uzasadniony nie tylko ze względów ekonomicznych i medycznych, ale również ze względu na zapewnienie niższych kosztów utrzymania gabinetu i sali operacyjnej  oraz zapewnienie sterylnych warunków podczas zabiegów i operacji

Zgodnie z dyrektywą unijną z końca  roku 2018 nie można już produkować żarówek halogenowych. Wszystkie produkty na bazie tych żarówek są wycofywane z produkcji.


Brak cen przy niektórych produktach wynika z faktu, iż są one ustalane w oparciu o bieżący kurs Dolara bądź Euro. Aby poznać aktualną cenę danego produktu prosimy o kontakt ze sklepem.

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Rozwiń opis

 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY ULTRA - PREMIUM
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 700,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY EXCEL
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 300,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY DIAMOND
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 200,00 zł
  więcej
 • Lampa sufitowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY ULTRA - PREMIUM
  Lampa sufitowa stomatologiczna -dentystyczna...
  7 570,00 zł
  więcej
 • Lampa sufitowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY DIAMOND
  Lampa sufitowa stomatologiczna -dentystyczna...
  7 398,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY ULTRA - PREMIUM
  Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED...
  7 367,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY EXCEL
  Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED...
  7 182,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY DIAMOND
  Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED...
  7 020,00 zł
  więcej
Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >