Kategorie

Lampy ścienne

Mamy: 12 produktów

Lampy medyczne z motażem ściennym. Lampy LED ścienne bezcieniowe dostępne w naszej ofercie to głównie lampy zabiegowe zachodnich producentów wielu renomowanych marek w tym angielskiego producenta DARAY. Niewątpliwą zaletą lamp ściennych  LED dostępnych w naszym sklepie jest i znakomita jakość doceniona przez wielu lekarzy specjalistów w całej Polsce. Lampy bezcieniowe mobilne charakteryzują się bardzo dobrymi paramterami oraz jakością światła jakie wytwarzają. Dzięki tym cechom lampy ściennr bezcieniowe LED które można nabyć w naszym sklepie są niebywałą okazją do poprawienia standardu jakości usług naszych klientów dzięki czemu gabinety, przychodnie i szpitale mogą nabrać nowego wymiaru dając poczucie nowatorstwa oraz nowoczesności przy zachowaniu wysokich parametrów zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy.

Lampy medyczne stanowią część wyposażenia gabinetu medycznego, dlatego tak ważne jest, aby był to sprzęt profesjonalny. Gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia LED jest wizytówką lekarza, dlatego warto zadbać aby sprzęt był jak najlepszej jakości. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia gabinetów jest właściwe oświetlenie LED, które powinno być wystarczająco jasne i posiadać dobre światło, nie zmieniającej swojej barwy. Wysoka jakości lampy medyczne LED w przystępnej cenie to lampy zabiegowe LED i lampy operacyjne LED, posiadające gwarancję oraz certyfikat i znak CE dopuszczający je do sprzedaży na terenie UE.

Najnowocześniejszym rozwiązaniem są lampy zabiegowe LED produkowane przez firmę DARAY UK, a w szczególności lampy diagnostyczne LED, lampy medyczne LED oraz lampy medyczne bezcienioweLampy te maja zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, w diagnostyce medycznej oraz w praktyce weterynaryjnej.

Lampy medyczne Led DARAY UK, mające zastosowanie w specjalistycznych gabinetach zabiegowych i medycznych, zaopatrzone są w odpowiednie "żarówki" Led o określonej barwie i jasności, co pozwala na bardziej precyzyjne określenie zmian u badanego pacjenta.  Lampy zabiegowe LED DARAY i lampy operacyjne są dostępne w różnych wersjach, co umożliwia lepsze dostosowanie lampy do wielkości gabinetu i wielkości sali operacyjnejLampy wyposażone są w giętkie ramię, umożliwiające precyzyjne skierowanie światła na badaną powierzchnię, a tym samym odpowiednie wykonanie zabiegu. Ponadto wszystkie elementy lamp zabiegowych i lamp operacyjnych wyprodukowane są w technologii umożliwiającej łatwe i dokładne ich mycie i dezynfekcję. Gwarantuje to nienaganną czystość i sterylność w gabinecie.

Wybór lamp zabiegowych i  lamp operacyjnych  LED DARAY jest uzasadniony nie tylko ze względów ekonomicznych i medycznych, ale również ze względu na zapewnienie niższych kosztów utrzymania gabinetu i sali operacyjnej  oraz zapewnienie sterylnych warunków podczas zabiegów i operacji

Zgodnie z dyrektywą unijną z końca  roku 2018 nie można już produkować żarówek halogenowych. Wszystkie produkty na bazie tych żarówek są wycofywane z produkcji.


Brak cen przy niektórych produktach wynika z faktu, iż są one ustalane w oparciu o bieżący kurs Dolara bądź Euro. Aby poznać aktualną cenę danego produktu prosimy o kontakt ze sklepem.

Lampy medyczne z motażem ściennym. Nowoczesne oświetlenie sufitowe, medyczne LED dla gabinetów i przychodni medycznych, szpitali. Lampy ścienne bezcieniowe. Profesjonalny sprzęt dla lekarzy i szpitali firmy DARAY.

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Rozwiń opis

 • DARAY SL 740 LED - lampa ścienna bezcieniowa do drobnych zabiegów operacyjnych
  DARAY SL 740 LED - lampa ścienna bezcieniowa...
  22 000,00 zł
  więcej
 • LAMPA ŚCIENNA ZABIEGOWA DARAY LED SL430
  LAMPA ŚCIENNA ZABIEGOWA DARAY LED SL430
  13 600,00 zł
  więcej
 • KLLED-KM1 12.10 bezcieniowa lampa zabiegowa LED ścienna z regulacją natężenia światła
  KLLED-KM1 12.10 bezcieniowa lampa zabiegowa LED...
  7 550,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY EXCEL
  Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED...
  7 182,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY DIAMOND
  Lampa ścienna stomatologiczna -dentystyczna LED...
  7 020,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna zabiegowa DARAY LED X400LW
  Lampa ścienna zabiegowa DARAY LED X400LW
  6 500,00 zł
  więcej
 • Lampa medyczna KLLED-KM17.10 badawcza-zabiegowa-ścienna
  Lampa medyczna KLLED-KM17.10...
  3 200,00 zł
  więcej
 • Lampa ścienna zabiegowa DARAY LED X210LW
  Lampa ścienna zabiegowa DARAY LED X210LW
  2 580,00 zł
  więcej
 • SL400/ 450 LED - Lampa operacyjna - ścienna DARAY
  SL400/ 450 LED - Lampa operacyjna - ścienna DARAY
  więcej
 • SL730 WM LED - Lampa zabiegowa - ścienna DARAY
  SL730 WM LED - Lampa zabiegowa - ścienna DARAY
  więcej
 • Lampa Bezcieniowa Operacyjna i Zabiegowa LED KLLED-KM119.10 ścienna
  Lampa Bezcieniowa Operacyjna i Zabiegowa LED...
  więcej
 • SL720 WM LED - Lampa zabiegowa - ścienna
  SL720 WM LED - Lampa zabiegowa - ścienna
  więcej
Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >