Kategorie

Lampy mobilne

Mamy: 15 produktów

Dział poświęcony lampom mobilnym medycznym zabiegowym. Lampy mobilne LED dostępne w naszej ofercie to głównie lampy zabiegowe zachodnich producentów wielu renomowanych marek w tym angielskiego producenta DARAY. Niewątpliwą zaletą lamp mobilnych LED dostępnych w naszym sklepie jest ich mobilność oraz znakomita jakość doceniona przez wielu lekarzy specjalistów w całej Polsce. Lampy bezcieniowe mobilne charakteryzują się bardzo dobrymi paramterami oraz jakością światła jakie wytwarzają. Dzięki tym cechom lampy mobilne bezcieniowe LED które można nabyć w naszym sklepie są niebywałą okazją do poprawienia standardu jakości usług naszych klientów dzięki czemu gabinety, przychodnie i szpitale mogą nabrać nowego wymiaru dając poczucie nowatorstwa oraz nowoczesności przy zachowaniu wysokich parametrów zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy.

Lampy medyczne stanowią część wyposażenia gabinetu medycznego, dlatego tak ważne jest, aby był to sprzęt profesjonalny. Gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia LED jest wizytówką lekarza, dlatego warto zadbać aby sprzęt był jak najlepszej jakości. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia gabinetów jest właściwe oświetlenie LED, które powinno być wystarczająco jasne i posiadać dobre światło, nie zmieniającej swojej barwy. Wysoka jakości lampy medyczne LED w przystępnej cenie to lampy zabiegowe LED i lampy operacyjne LED, posiadające gwarancję oraz certyfikat i znak CE dopuszczający je do sprzedaży na terenie UE.

Najnowocześniejszym rozwiązaniem są lampy zabiegowe LED produkowane przez firmę DARAY UK, a w szczególności lampy diagnostyczne LED, lampy medyczne LED oraz lampy medyczne bezcienioweLampy te maja zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, w diagnostyce medycznej oraz w praktyce weterynaryjnej.

Lampy medyczne Led DARAY UK, mające zastosowanie w specjalistycznych gabinetach zabiegowych i medycznych, zaopatrzone są w odpowiednie "żarówki" Led o określonej barwie i jasności, co pozwala na bardziej precyzyjne określenie zmian u badanego pacjenta.  Lampy zabiegowe LED DARAY i lampy operacyjne są dostępne w różnych wersjach, co umożliwia lepsze dostosowanie lampy do wielkości gabinetu i wielkości sali operacyjnejLampy wyposażone są w giętkie ramię, umożliwiające precyzyjne skierowanie światła na badaną powierzchnię, a tym samym odpowiednie wykonanie zabiegu. Ponadto wszystkie elementy lamp zabiegowych i lamp operacyjnych wyprodukowane są w technologii umożliwiającej łatwe i dokładne ich mycie i dezynfekcję. Gwarantuje to nienaganną czystość i sterylność w gabinecie.

Wybór lamp zabiegowych i  lamp operacyjnych  LED DARAY jest uzasadniony nie tylko ze względów ekonomicznych i medycznych, ale również ze względu na zapewnienie niższych kosztów utrzymania gabinetu i sali operacyjnej  oraz zapewnienie sterylnych warunków podczas zabiegów i operacji

Zgodnie z dyrektywą unijną z końca  roku 2018 nie można już produkować żarówek halogenowych. Wszystkie produkty na bazie tych żarówek są wycofywane z produkcji.


Brak cen przy niektórych produktach wynika z faktu, iż są one ustalane w oparciu o bieżący kurs Dolara bądź Euro. Aby poznać aktualną cenę danego produktu prosimy o kontakt ze sklepem.

Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Lampy operacyjne - lampy zabiegowe medyczne wyposażenie sal operacyjnych: Bogata oferta lamp operacyjnych. Lampy operacyjne sufitowe, ścienne, mobilne firmy DARAY

 

Rozwiń opis

 • DARAY SL 740 LED - lampa mobilna bezcieniowa do drobnych zabiegów operacyjnych
  DARAY SL 740 LED - lampa mobilna bezcieniowa...
  22 000,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED SL430
  Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED SL430
  13 600,00 zł
  więcej
 • Lampa operacyjna-zabiegowa DARAY SL180LM
  Lampa operacyjna-zabiegowa DARAY SL180LM
  9 540,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY ULTRA - PREMIUM
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 700,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY EXCEL
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 300,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna -dentystyczna LED DARAY DIAMOND
  Lampa mobilna lub podłogowa stomatologiczna...
  8 200,00 zł
  więcej
 • KLLED-KM1 12.20 bezcieniowa lampa zabiegowa LED mobilna z regulacją natężenia światła
  KLLED-KM1 12.20 bezcieniowa lampa zabiegowa LED...
  7 550,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X400LM
  Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X400LM
  6 850,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna zabiegowa DARAY X350LM
  Lampa mobilna zabiegowa DARAY X350LM
  4 930,00 zł
  więcej
 • Lampa KLLED-KM1 17.20 badawcza-zabiegowa-mobilna LED - bezcieniowa
  Lampa KLLED-KM1 17.20...
  3 200,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X200LM
  Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X200LM
  2 950,00 zł
  więcej
 • Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X100LM
  Lampa mobilna zabiegowa DARAY LED X100LM
  2 400,00 zł
  więcej
 • SL400/450 LM LED - Lampa operacyjna - mobilna DARAY
  SL400/450 LM LED - Lampa operacyjna - mobilna...
  więcej
 • SL730 LM LED - Lampa zabiegowa - mobilna DARAY
  SL730 LM LED - Lampa zabiegowa - mobilna DARAY
  więcej
 • DARAY LED SL470 Lampa mobilna operacyjna-zabiegowa
  DARAY LED SL470 Lampa mobilna operacyjna-zabiegowa
  więcej
Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >