Akcesoria elektrochirurgiczne do diatermii chirurgicznych

Elektrody monopolarne...

Sprawdź

Jednorazowe sterylne...

Sprawdź

Pęsety bipolarne,...

Sprawdź

Połączenia bipolarne -...

Sprawdź

Elektrody bipolarne -...

Sprawdź

Zestaw bipolarny,...

Sprawdź

Pencil S - uchwyty,...

Sprawdź

Połączenia monopolarne...

Sprawdź

Połączenia neutralne -...

Sprawdź

Elektrody bierne -...

Sprawdź

Diatermia chirurgiczna...

Sprawdź

Nożyczki - kleszczyki...

Sprawdź

Przełączniki nożne

Sprawdź

SURTRON - EVAC -...

Sprawdź

Przewody, kable SURTRON

Sprawdź

Wózki medyczne -...

Sprawdź

Adaptery

Sprawdź

Elektrody argonowe...

Sprawdź

Pęsety nożyczki...

Sprawdź

Czyścik - podkładka...

Sprawdź

Produktów: 147

Aktywne filtry

Oferujemy szeroki wybór diatermii chirurgicznych i akcesoriów bipolarnych i monopolarnych włoskiej firmy Led Spa. Nasz asortyment to sprzęt dla szpitali, gabinetów stomatologicznych i weterynaryjnych

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju instrumentom i akcesoriom przeznaczonym do diatermii SURTRON, znajdujących zastosowanie w elektrochirurgii. Znajdują się tu pincety bipolarne do diatermii chirurgicznych, elektrody, przewody, adaptery, łączniki, filtry ewakuatorów dymu (filtr ULPA), oraz cała gama innego rodzaju akcesoriów przeznaczonych do serii diatermii SURTRON.

W zależności od zastosowań oraz konkretnych specyfikacji przy wyborze akcesoriów do diatermii chirurgicznych SURTRON (końcówki do diatermii) powinniśmy zwrócić uwagę na sporo czynników, jednakże najprostszą metodą będzie posłużyć się wytycznymi producenta diatermiifirmy Surtron produkującej dedykowane akcesoria do diatermii chirurgicznych do określonych zadań. Poniżej kompletne zestawienie wszystkich produkowanych urządzeń marki Surtron wraz z docelowym przeznaczeniem. Do każdego modelu diatermii chirurgicznych są dedykowane akcesoria chirurgiczne (końcówki do elektrochirurgii) SURTRON. Polecamy  wszelkiego rodzaju instrumenty i akcesoria przeznaczone do diatermii SURTRON, znajdujących zastosowanie w elektrochirurgii. Znajdują się tu pincety bipolarne do diatermii chirurgicznych, elektrody, przewody, adaptery, łączniki, filtry ewakuatorów dymu, oraz cała gama innego rodzaju akcesoriów chirurgicznych przeznaczonych do serii diatermii SURTRON. Aparat elektrochirugiczny - akcesoria, końcówki, elektrody, pęsety, Eltron, Bechtold, Erbe, Emed- Narzędzia medyczne i elektrochirurgiczne

Polecamy Diatermie chirurgiczne SURTRON - Najlepsze ceny w Polsce

DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 80D
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 80

DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 120
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 160
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 200
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON TOUCH 200
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON FLASH 120
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON FLASH 160 HF
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON FLASH 200

DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 300 HP
DIATERMIA CHIRURGICZNA SURTRON 400 HP
Nowość DIATERMIA VERGERY - diatermia dla weterynarii 
Polecamy - EWAKUATOR DYMU I OPARÓW SURTRON-EVAC


Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym sprzedawcą sprzętu i akcesoriów do elektrochirurgii, fizjoterapii i medycyny estetycznej  firmy LED SpA

............................................

TMC POLSKA - MEDICAL STORE - jesteśmy importerem i dystrybutorem, sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu medycznego - diatermii chirurgicznych SURTRON i diatermii weterynaryjnych oraz ewakuatorów dymu włoskiej firmy LED SpA. Oferujemy szeroki wybór diatermii chirurgicznych i akcesoriów bipolarnych i monopolarnych włoskiej firmy Led Spa. Nasz asortyment medyczny i chirurgiczny to sprzęt dla szpitali, gabinetów stomatologicznych i weterynaryjnych, ortopedycznych, ginekologicznych i dermatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznejZapraszamy do naszego sklepu medycznego, gdzie znajdą Państwo najwyższej jakości akcesoria elektrochirurgiczne do diatermii chirurgicznych, dedykowane lekarzom i profesjonalistom.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór akcesoriów elektrochirurgicznych, które są niezbędne do precyzyjnych i skutecznych procedur chirurgicznych. Oferujemy między innymi:

1. Pęsety bipolarne oraz pęseta bipolarna różnej wielkości: Wysokiej jakości narzędzia, które umożliwiają precyzyjne prace w obszarach wymagających delikatności i precyzji.

2. Elektrody monopolarna, dedykowana elektroda monopolarna: Zestawy elektrod  umożliwiające bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie procedur elektrochirurgicznych.

3. Kabel bipolarny i kable bipolarne: Gwarantujące niezawodne połączenie między elektrodami a urządzeniem elektrochirurgicznym.

4. Elektroda bierne oraz elektrody bierne: Niezbędne narzędzia dla lekarzy wykonujących zabiegi diatermii chirurgicznej.

5. Zestaw bipolarny oraz nożyczki bipolarne: Wysokiej jakości komplety, które ułatwią wykonywanie skomplikowanych operacji.

6. Kable neutralne: Zapewniające stabilne połączenie i bezpieczne użytkowanie urządzeń elektrochirurgicznych.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria elektrochirurgiczne pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i skuteczność w codziennej praktyce medycznej.

Zapewniamy, że nasz sklep medyczny to miejsce, gdzie znajdą Państwo nie tylko bogaty wybór produktów, ale także profesjonalną obsługę i doradztwo. Jesteśmy dumni z naszej roli w zapewnianiu najlepszych narzędzi dla lekarzy i profesjonalistów, aby mogli oni skutecznie i bezpiecznie wykonywać procedury diatermii chirurgicznej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem:

telefon 515-695-995 lub [email protected] – www.tmcpolska.com.pl

Więcej informacji na temat diatermii chirurgicznych Surtron, akcesoria do diatermii chirurgicznych, wybór, instrukcja obsługi SURTRON 80SURTRON 120SURTRON 160, SURTRON 50D i SURTRON 80D na naszym blogu:

Co to jest diatermia chirurgiczna ?
Diatermia Chirurgiczna - Surtron 160 – najbardziej popularna diatermia.
Surtron 80 D czy Surtron 80 - jaką wybrać diatermię chirurgiczną (kauter) do stomatologii lub dermatologii
Autoryzowany sprzedawca diatermii chirurgicznych Surtron firmy LED SpA i innych urządzeń.\
Surtron Laser 8W- Laser stomatologiczny do cięcia i koagulacji
Elektrochirurgia jak to działa?

Tagi


 • diatermia
 • akcesoria
 • elektroda
 • pinceta
 • monopolarna
 • monopolarne
 • elektrody
 • bipolarna
 • bipolarne
 • pęseta
 • pęsety
 • elektrochirurgiczne
 • chirurgiczna
 • chirurgiczne
 • Eltron
 • Surtron
 • Lancetron
 • Emed
 • Diatermo
 • Bechtold
 • Erbe
 • elektrochirurgia
 • vet
 • Bovie