Kategorie

Piły chirurgiczne do cięcia gipsu oraz sekcji i autopsji

Mamy: 14 produktów

Piły chirurgiczne, piła chirurgiczne, piła medyczne, piła oscylacyjne do cięcia gipsu, piła do autopsji, piła sekcyjna:

Sklep Medyczny - Zaopatrzenie Medyczne, poświęcone piłom elektrycznym medycznym - chirurgicznym  do cięcia gipsu i autopsji. Dostępne w ofercie piły medyczne dzielą się na piły chirurgiczne do cięcia gipsu medycznego jak również piły sekcyjne znane również pod nazwą autopsyjne. W potocznym języku używa się określenia piły oscylacyjne medyczne. Idea działania elektrycznej piły medyczne oscylacyjnej jest bardzo prosta. Elementem tnącym każdej z pił medycznych jest tarcza z zębami.  Tarcza umieszczona jest na osi, która jest wprowadzana w oscylacje. Prędkość obrotowa jest dobrana w taki sposób aby ruch zębów  tnących na obwodzie tarczy był na tyle mały aby nie uszkodził skóry człowieka nawet wtedy gdy zęby tnącej piły dotkną jej powierzchni.
Skóra jest elastyczna i ulega lekkim odkształceniom bez skaleczenia. Jednocześnie oscylacje te są na tyle duże, że tną twardy materiał (np. gips) bez problemu. Umożliwia to cięcie gipsu na człowieku bez skaleczenia go w przypadku krótkiego kontaktu piły ze skórą.
Piła chirurgiczna  do cięcia gipsu jak również piła sekcyjna i autopsyjne oscylacyjne mają również tą zaletę że są niezwykle poręcznym urządzeniem o niewielkiej wadze dzięki czemu z powodzeniem można obsługiwać je jedną ręką. Dostępne w naszej ofercie zarówno piły do cięcia gipsu jak i piły autopsyjne (sekcyjne) ze względu na swoją wytrzymałość oraz wysoką jakość wykonania cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród lekarzy ortopedów jak i innych osób korzystających z tego typu urządzeń.
Szczególnym powodzeniem cieszą się piły dedykowane do zdejmowania opatrunków gipsowych u najmłodszych pacjentów charakteryzujące się bardzo cichą pracą dzięki czemu komfort pracy jest maksymalny a stres małego pacjenta ograniczony do minimum.

W naszej ofercie polecamy piły chirurgiczna i sekcyjna elektryczne oscylacyjne (medyczne), produkcji niemieckiej i szwajcarskiej o bardzo wysokiej jakości i niezawodności.

Polecana piła chirurgiczna elektyczna osylacyjna do pracy NON-STOP.
EP200S  - PIŁA ELEKTRYCZNA OSCYLACYJNA DO AUTOPSJI I CIECIA GIPSU Z DWOMA WYMIENNYMI OSTRZAMI EP200S


Nasz Sklep Medyczny, TMC POLSKA- Professional Medical Store,  działa na rynku od ponad 10 lat - wyposaża i zaopatruje w specjalistyczny sprzęt medyczny zarówno wielkie szpitale, kliniki: (sale operacyjne, laboratoria, SOR) jak i gabinety medyczne, publiczne i niepubliczne. 

Rozwiń opis

Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
Taniej nawet o 60%!
Sprawdź promocje >> >