raty przez internet leasing przez internet

Kategorie

LED500S ML - ZF Series - Lampa badawczo - zabiegowa - mobilna

LED500S ML - ZF Series - Lampa badawczo - zabiegowa - mobilna

LED500S ML - ZF Series - Lampa badawczo - zabiegowa - mobilna
Cena:0zł
Informacje osobowe*
Nazwa
Adres email
Numer telefonu
Twoja wiadomość *
* Pola obowiązkowe

-------------- NOWOŚĆ 2017 !!! ----------------------------

Lampa bezcieniowa LED 500S ZF Series  może być szeroko wykorzystywana w różnorodnych warunkach pracy, aby zaspokoić zapotrzebowanie na oświetlenie i jest idealnym urządzeniem oświetleniowym nowoczesnego pola operacyjnego.
  System refleksji optycznej odbywa się za pomocą technologii CAD / CAM, a jej głębia oświetlenia wynosi do 1300 mm, przy użyciu technologii kompensacji temperatury barwowej powstaje odwrócenie koloru i jest bardziej odpowiednie do oświetlenia złożonej operacji, takiej jak chirurgia encefalograficzna i klatki piersiowej. Panel jest wykonany z niemieckiego PC (antykaturalne tworzywo sztuczne) wtryskarką, dzięki czemu lekkość jest bardziej miękka i bardziej niezawodna. Wyposażona w system zawieszenia importowanego wagi lekkiej, lekki i poręczny, sześć grupowych stawów przemieszcza się i porusza się gładko, . 360 uniwersalny design może zaspokoić różne potrzebne wysokości i kąty w operacji. Niemal nieograniczona żywotność diod LED zapewnia olbrzymią niezawodność produktu i ochronę inwestycji. Lampa robocza może być szeroko wykorzystywana w różnorodnych warunkach pracy, aby zaspokoić zapotrzebowanie na oświetlenie i jest idealnym urządzeniem oświetleniowym nowoczesnego teatru operacyjnego.
  System refleksji optycznej odbywa się za pomocą technologii CAD / CAM, a jej głębia oświetlenia wynosi do 1300 mm, przy użyciu technologii kompensacji temperatury barwowej powstaje odwrócenie koloru i jest bardziej odpowiednie do oświetlenia złożonej operacji, takiej jak chirurgia encefalograficzna i klatki piersiowej. Panel jest wykonany z niemieckiego PC (antykaturalne tworzywo sztuczne) wtryskarką, dzięki czemu lekkość jest bardziej miękka i bardziej niezawodna. Wyposażona w system zawieszenia importowanego wagi lekkiej, lekki i poręczny, sześć grupowych stawów przemieszcza się i porusza się gładko, . 360 uniwersalny design może zaspokoić różne potrzebne wysokości i kąty w operacji. Niemal nieograniczona żywotność diod LED zapewnia olbrzymią niezawodność produktu i ochronę inwestycji.

Parametry techniczne:

Intensywność oświetlenia:≥120,000Lux

Wielkość czaszy: 500mm

Temperatura barwowa:4300±200K                      

Redukcja kolorów index(Ra):95

Głębia:≥1300mm                

Natężenie:390W/m²

Wielkość plamy świetlnej :160~280mm

moduły LED :3.3mW/m²lx                

Żywotność LED'ów:50,000h

Power supply voltage:AC110-240v,50/60Hz                              

Regulacja intensywności :8 stopniowa regulacja natężenia

Moc: 60W        

Odkręcana rękojeść do sterylizacji  

Łączna ilość LED'ów:72 szt.  

Waga:

1 sztuka w kartonowym opakowaniu :81*80*36(cm)

Brutto:13.5kg  Netto:9kg    

                

1 sztuka w drewnianym opakowaniu: 122*43*72(cm)

Brutto:50kg  Netto:40kg

Gwarancja 24 mc-e

Towar na zamówienie.

Czas oczekiwania na dostawę ok 2 -3 tyg.

    Sprawdź produkty z oferty naszego sklepu w super cenach!
    Taniej nawet o 60%!
    Sprawdź promocje >> >